Co děláme

Naše činnost je nepravidelná. Někdy jen zajdeme na pivo, někdy uspořádáme větší večírek, ale někdy taky konferenci nebo vydáme sborník. I naše politbyro má nepravidelné složení - záleží, kdo má zrovna čas a chuť se do něčeho pustit.

Pokud chcete dostávat pozvánky na naše akce, zadejte své údaje zde.

Den rebelůDaniela Kovářová a Petr Hampl

Jednalo se o kultivovaný večer, v jehož rámci vystoupili předsedkyně unie rodinných advokátů Daniela Kovářová, bývalý primátor a předseda úřadu pro ochranu osobních údajů Igor Němec, spisovatelka a aktivistka Charty 77 Lenka Procházková, filosof a lingvista Jiří Hejlek, majitelka zámku Příčovy Alice Tomková, poslanec Jaroslav Foldyna, lidový aktivista Jiří Černohorský a Ladislav Jakl. Společným tématem bylo rebelství, disent, odvaha a vše, co s tím souvisí. Více zde.

TomskýSeminář Šance normálního muže ve věku politické korektnosti

Diskuzní seminář Šance normálního muže ve věku politické korektnosti proběhl ve čtvrtek 11. května 2017 na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.  Řečníci v první řadě komentovali ideologii feminismu a obecněji politické korektnosti a její dopady. Byla vyvrácena řada mýtů a naopak odkryta řada problémů, o kterých mainstreamová média nepřipouští diskuzi.

A akci vystoupili právník Tomáš Břicháček, jazykovědec Jiří Hejlek,  Ladislav Jakl z Institutu Václava Klause, spisovatel Benjamin Kuras, spisovatelka Věra Nosková, předseda akce D.O.S.T. Michal Semín, socioložka Simona Weidnerová antropolog Mnislav Zelený. Více zde.